На параді у Києві на День Незалежності буде представник Трампа

15 Серпня 2018, 09:50

На військовому параді в Києві на честь 27-ї річниці Незалежності України буде присутній повноважний представник президента США. Про це у вівторок, 14 серпня, у Facebook повідомив посол України в США Валерій Чалий. 

 

"На параді з нагоди Дня Незалежності України буде присутній повноважний представник Президента США. Це не просто символізм – це чіткий вияв підтримки нашого стратегічного партнера", – написав він.

 

Нагадаємо, 10 серпня стало відомо, що на військовому параді з нагоди 27-ї річниці Незалежності України братиме участь 250 одиниць техніки

 

Як повідомлялося, 24 серпня 2018 року у військовому параді з нагоди 27-Ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності візьме участь 4500 військовослужбовців.

 

Перша спільна репетиція Збройних сил України та інших силових структур до заходу на честь Дня Незалежності України відбулася на території авіаційного заводу імені Антонова 1 серпня.

 

Нагадаємо, у 2017 році у військовому параді у День Незалежності України взяли участь понад чотири тисячі українських військовослужбовців, а також 10 іноземних підрозділів, 9 із яких представляють країни НАТО, та щонайменше 11 міністрів оборони.