На Олімпіаді-2016 суперниці відмовилися вітати з медаллю російську плавчиню

9 Серпня 2016, 12:05

У Ріо-де-Жанейро після фінального запливу на 100 м брасом суперниці не захотіли вітати зі срібною нагородою росіянку Юлію Єфімову. Про це повідомляють російські ЗМІ.

«Я розумію тих, хто мене не привітав, тому що ЗМІ кишіли новинами про мене, що не були правдивими. Із іншого ж боку, я не розумію зарубіжних колег. Усі атлети повинні перебувати поза політикою, а вони просто дивляться телебачення і вірять всьому написаному. Я завжди думала, що холодна війна давно в минулому, але навіщо ж зараз розв'язувати її, використовуючи в спорті», – каже Єфімова.

Зазначимо, 13 травня 2014 року Єфімова була дискваліфікована на 1,5 роки за вживання допінгу.

У березні 2016-го росіянку по 12 липня було тимчасово відсторонено від участі в змаганнях в зв'язку з можливим порушенням антидопінгових правил (вживання мельдонію).

Міжнародна федерація плавання відмовилася допустити Єфімову до Олімпійських ігор-2016, проте вона подала позов до Спортивного арбітражного суду, який дозволив їй виступати в Ріо-2016.

Нагадаємо, раніше у Ріо-де-Жанейро на Олімпіаді-2016 освистали російських плавців перед початком фіналу естафети 4 по 100 метрів, де вони посіли четверте місце.