На окупованих територіях зростає народне невдоволення діями “керівництва” – штаб

3 Жовтня 2015, 10:27

Минула доба у зоні АТО пройшла повністю спокійно, жодного разу противник не порушував перемир’я, тиша в районах лінії розмежування зберігалася і сьогодні – з опівночі до 6 ранку. Про це повідомив прес-центр АТО.

Зазначається, що на даний час сили АТО знаходяться на визначених позиціях, триває дообладнання ліній оборони. 

Водночас штаб повідомляє, що на тимчасово окупованих територіях зростає невдоволення населення діями керівництва самопроголошених республік.

"Так, луганчан обурює 6-відсотковий податок, який зобов’язані платити клієнти українських банків при знятті готівки у так званій "ЛНР"", – йдеться в повідомленні. 

У Донецьку, за даними штабу, серйозні проблеми на заправках.

"Незважаючи на те, що для потреб військових палива вдосталь, місцевим бензин продають зі значними націнками. На АЗС бензину постійно не вистачає і він вкрай низької якості", – розповіли в штабі.

Нагадаємо, за повідомленням Центру звільнення полонених, бойовики готові здійснити обмін близько 30 українських військовослужбовців, які наразі перебувають на окупованих територіях. 

Як повідомляли в штабі АТО, у випадку подальшого дотримання противником мирних домовленостей, сили АТО вже найближчим часом можуть розпочати відведення техніки та озброєння калібру менше ста міліметрів від лінії розмежування.