На окупованих територіях почали активно поширюватися чутки про наступ бойовиків у кінці лютого – ІО

19 Лютого 2016, 09:24

На тлі посилення обстрілів з боку бойовиків російсько-терористичні війська на Донбасі вчиняють дії, які можуть свідчити про підготовку наступу (або ж імітації) на певних ділянках. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

За його інформацією, бойовики помітно посилили розвідку з використанням БПЛА, ДРГ, радіотехнічної розвідки; також відзначається зосередження сил і засобів бойовиків відразу на декількох ділянках і напрямках в зоні АТО; до зосереджених поблизу переднього краю тактичних груп терористів посилено перекидаються боєприпаси.

"Одночасно серед бойовиків «ДНР» і «ЛНР», а також серед населення в низці населених пунктів, розташованих поблизу лінії зіткнення (Горлівка, Дебальцеве, Донецьк, Докучаєвськ та ін.) активно поширюються чутки про «швидкий наступ» російсько-терористичних військ. В чутках, що розповсюджуються в середовищі бойовиків, дата передбачуваного настання визначається як «20-і числа лютого». Разом з тим, формат масованого поширення чуток (одночасно безліч «активістів» поширюють однакові «меседжі» в місцях скупчення людей – в магазинах, на зупинках громадського транспорту тощо) і той факт, що відразу в багатьох населених пунктах концентруються одні й ті ж посили, може свідчити про сплановану інформаційну операцію", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 18 лютого штаб АТО повідомляв, що терористи запланували протягом доби захопити Мар'їнку і накопичили для цього в Донецьку ресурси.

За повідомленням джерела в штабі АТО, вогневий вплив бойовиків значно посилився на напрямках Горлівка-Зайцеве, Старомихайлівка-Красногорівка та Олександрівка-Мар'їнка. Терористи намагаються завдати втрат та виснажити підрозділи ЗСУ.

За минулу добу у Мар'їнці терористи 22 рази відкривали прицільний вогонь із мінометів, гранатометів та стрілецької зброї.