На Одещині викрили підпільний цех, де іноземці відробляли «панщину» перед переміщенням до ЄС

17 Березня 2016, 08:07

В Одеській області прикордонники та працівники прокуратури викрили підпільний цех, на якому потенційні незаконні мігранти шили одяг. Про це повідомила Держприкордонслужба.

Правоохоронці встановили можливе місце перебування однієї з груп нелегальних мігрантів, яке знаходилося в приватному будинку в селищі Прилиманське Овідіопольського району. Згодом стало відомо, що на даній території також підпільно виготовляється одяг.

«У даному цеху мігранти відробляли своєрідну «панщину» перед тим, як організатори каналу незаконної міграції переправлять їх до країн ЄС.  Кілька груп колишніх «шевців» прикордонники виявили впродовж останніх місяців на західному кордоні», – йдеться в повідомленні.

Вже під час обшуку приміщення були виявлені 14 громадян В’єтнаму, які не мали при собі жодних документів. Також було знайдено 18 одиниць швейного обладнання, заготовки для виготовлення курток та бірки бренду  «Columbia».

В даний час затриманих мігрантів передано представникам Державної міграційної служби України для з’ясування підстав законності їх перебування на території України. 

Як повідомялося, в Україні викрили злочинну групу, яка займалася легалізацією іноземців.