На Одещині відбулися успішні випробування української крилатої ракети

17 Серпня 2018, 16:36

В Одеській області в п'ятницю, 17 серпня, відбувся черговий етап випробувань української крилатої ракети, дальність польоту якої досягає до 300 км. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

 

 

"Сьогодні під час важливого етапу льотних випробувань крилата ракета українського виробництва повністю виконала заплановану програму", – заявив Турчинов.

 

За його словами, у ході випробувань було точно вражено морську ціль на відстані 100 км.

 

 

Водночас секретар РНБО підкреслив, що ракети цього класу – це потужна високоточна зброя, "здатна знищувати будь-які морські та наземні цілі".

 

"Українські крилаті ракети здатні забезпечити надійну оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, вражаючи ворожі плавзасоби на відстані до 300 кілометрів, за потреби, навіть в портах їх базування", – наголосив він.

 

 

 

Крім того, Турчинов розповів, що за допомогою крилатих ракет можуть бути знищені військові та інфраструктурні об’єкти, зокрема, "стратегічні мости та поромні переправи у випадку їх використання ворогом для агресії проти нашої держави".

 

 

Нагадаємо, 10 серпня секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов повідомив, що Україна має нову потужну зброю, а саме: нову 155-мм самохідну гаубицю "Богдана".