На Одещині сільський голова-корупціонер перерахував своїй сестрі близько півмільйона гривень

27 Березня 2016, 15:25

В Одеській області затримали голову Нерубайської сільської ради, якого підозрюють у коруції. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Одеської області.

«Правоохоронці встановили, що посадовець органу місцевого самоврядування уклав шість договорів про надання послуг між сільрадою та фізичною особою – підприємцем, яка є його рідною сестрою. На основі вказаних угод сільська рада протягом майже півроку неодноразово перераховувала кошти підприємцю для організації проведення сільських свят. Таким чином керівник Нерубайської сільської ради свідомо не вжив заходів та негайно не повідомив виконавчий комітет про наявність у нього реального конфлікту інтересів. Унаслідок таких дій з місцевому бюджету родичу голови сільської ради перераховано близько півмільйона гривень», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що складено адміністративний протокол за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів та неповідомлення про його наявність).

Матеріали про вказане адміністративне правопорушення прокуратурою буде скероване до Біляївського районного суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, раніше в Одесі правоохоронці затримали на хабарі головного державного виконавця першого Київського відділу державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції.