На Одещині прикордонники врятували чоловіка, якого віднесло у відкрите море на гумовому човні

27 Жовтня 2015, 11:34

Учора, 26 жовтня, на Одещині прикордонники врятували людину, яку віднесло в море на човні. Про це повідомила прес-служба ДПСУ.

"Близько 21-ї години прикордонники відділу «Південний» та загону Морської охорони отримали інформацію, що в районі селища Фонтанка на гумовому човні людину відносить у відкрите море. Громадянин втратив орієнтир щодо місця свого перебування, однак при собі мав мобільний телефон, за допомогою якого зумів зв’язатися з рятувальними службами.", – йдеться в повідомленні.

До місця можливого знаходження направили з порту «Южний» катер Морської охорони Держприкордонслужби UMC-1000, а з порту Одеси вирушив катер пошуково-рятувальної служби.

"Невдовзі прикордонникам вдалося виявити горе-рибалку. Разом з човном його підняли на борт катера Морської охорони й доставили у порт «Южний». Під час перевірки було встановлено, що човен був не зареєстрований, а чоловік вийшов у море без відповідного оформлення. Про дане правопорушення складено відповідні процесуальні документи", – повідомили в ДПСУ.

Нагадаємо, в травні рятувальники знайшли одеських туристів, які заблукали біля Говерли.