Журналісту дали п’ять діб адміністративного арешту. Проти нього порушено кримінальну справу за те, що він, нібито вкусив міліціонера при затриманні.
Для розправи над журналістом влада використала сімейний конфлікт: нібито його дружина після сварки написала на нього заяву в правоохоронні органи. Сам журналіст стверджує, що дружина вигнала його з дому, де залишилися його гроші та документи.
Журналіст сам викликав міліцію, щоб потрапити у будинок, але прибулі правоохоронці затримали його.
Під час затримання міліціонери не пред'явили жодних документів і постанов, а просто «попросили пройти до райвідділу». Після того, як Тіора, якому важко пересуватися через поламану ногу відмовився виконувати неправомірні вимоги міліціонерів – його закували в наручники і забрали до райвідділу.
Як повідомлялось, у червні минулого року на одному із засідань Котовської міськради на Тіору здійснили напад депутати-регіонали.
На початку засідання секретар міської ради Обертайло заявив, що даний захід – не засідання комісій, а навчання депутатів і зажадав, щоб Тіора і представник однієї з громадських організацій, який також побажав присутнім на заході, покинули зал. Коли ж ті відмовилися, секретар ради запропонував депутатам самим вигнати небажаних гостей. Свій заклик Обертайло аргументував тим, що минулого разу міліція відмовилася перешкоджати професійній діяльності журналістів і видаляти їх з подібного засідання, тому необхідно зробити це силами депутатів.
У відповідь на цей заклик п'ятеро депутатів із фракції ПР на чолі з Наталією Войцеховською накинулися на журналіста і вирвали у нього особисті речі: журналістське посвідчення, портмоне і сумку викинули в коридор. Однак кореспондент за речами не кинувся, а, навпаки, залишився в залі і викликав міліцію.
Тіора відомий у Котовську громадський діяч і журналіст газети «Котовська реклама». За непримиренну позицію в боротьбі з мером Котовська – регіоналом Анатолієм Івановим та свавіллям депутатів-регіоналів міськради йому неодноразово погрожували і намагалися спалити будинок.