На Миколаївщині судитимуть поліцейських, підозрюваних у жорстокому побитті чоловіка – Луценко

Акценти
25 Серпня 2016, 09:24

Трьох поліцейських, які підозрюються в жорстокому побитті чоловіка на Миколаївщині, затримали. Про це написав у Facebook генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Троє поліцейських, що підозрюються в жорстокому побитті чоловіка у Врадіївці, ще вчора затримані", – написав Луценко.

За його словами, експертиза встановила, що, крім завдання побоїв, поліцейський стріляв по закутому в кайданки з травматичного пістолета. 

"Сьогодні – суд з питання арешту", – додав генеральний прокурор.

Зазначимо, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері Миколаївської області за суперечливих обставин помер 31-річний місцевий житель Олександр Цукерман. Місцеві жителі вважають, що поліцейські забили Цукермана до смерті на очах у дружини, матері і двох дітей.

Відомо, що нічний інцидент стався після сварки Цукермана з дружиною, яка вирішила викликати поліцію. Чоловік пручався при затриманні, і в результаті застосованих "заходів фізичного впливу" помер.

Поліція відкрила кримінальне провадження, попередньо, за ознаками ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу). Причетні до інциденту поліцейські були відсторонені від служби.

Після інциденту в селищі розпочалися заворушення біля будівлі районної прокуратури. Коли затриманих поліцейських почали виводити, люди накинулися на них, незважаючи на поліцейський кордон, затримані зазнали тілесних ушкоджень.

94