На місці катастрофи судна у Чорному морі знайшли тіла двох загиблих моряків

19 Квітня 2017, 14:51

На місці аварії вантажного судна Герої Арсеналу, затонулого в ніч на 19 квітня в районі Керченської протоки, знайшли тіла двох загиблих моряків.  Про це повідомляє так зване ГУ МНС Росії у тимчасово окупованому Криму.

"Двоє членів екіпажу були виявлені і підняті на борт судна Рятувальник Демидов без ознак життя. Їх особи встановлюються", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що раніше врятували 35-річного громадянина України. Наразі тривають пошуки ще дев'яти моряків.

Водночас російське агенство "Риа Новости" посилаючись на власні джерела повідомило про знайдене ще одне тіло загиблого моряка.

"На борт рятувального судна підняті тіла двох загиблих, поблизу судна виявлений ще один загиблий", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, суховантажне судно "Герої Арсеналу" зазнало аварії в акваторії Чорного моря, в районі Керченської протоки. На борту перебувало 12 членів екіпажу: двоє – росіяни, в тому числі капітан, дев'ятеро – українці, один грузин. Судно ходило під прапором Панами та було приписане в Херсоні. Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України підтвердив наявність дев'яти громадян України серед членів екіпажу затонулого в Чорному морі суховантажного судна.