На місце падіння малазійського лайнера вирушили 30 спостерігачів ОБСЄ

18 Липня 2014, 16:36

«Тридцять представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з різних місць України вирушили сьогодні до Донецька. Звідти вони планують відправитися до місця катастрофи. Є надія, що вони або сьогодні увечері, або завтра вранці дістануться до місця катастрофи», – заявила у п'ятницю співробітник прес-служби ОБСЄ Тетяна Баєва.

Планується, що база спостерігачів, які працюють на місці катастрофи, розміщуватиметься в Донецьку, проте у подальшому в ці плани можуть бути внесені зміни, повідомила Баєва.

Як повідомлялося, 17 липня в Донецькій області був збитий пасажирський літак, який йшов з Амстердама в напрямку Куала Лумпура. Жертвами катастрофи, за останніми даними, стали 298 людей.

Тим часом, російські ЗМІ та терористи практично одночасно повідомили про те, що збитий транспортний літак Ан-26 ВПС України.

Також повідомлялося, що бойовики отримали зброю, якою можуть збивати літаки на великій висоті.

Водночас, президент РФ Владімір Путін намагається перекласти провину за збитий пасажирський літак на Україну.

Між тим, ОБСЄ повідомило, що планує направити своїх спостерігачів до місця катастрофи.

За даними прес-центру АТО, територію з уламками збитого літака повністю контролюють терористи "ДНР". Крім того, бойовики перешкоджають проведенню українськими фахівцями розслідування трагедії.