На межі з Кримом прикордонники зупинили колишнього військового, який перейшов на бік окупантів

8 Лютого 2017, 14:35

На межі з тимчасово окупованим Кримом прикордонники виявили колишнього військовослужбовця, який у 2014 році перейшов на бік окупантів. Про це повідомила Держприкордонслужба.

Як зазначається, чоловік прийшов пішки та подав на контроль паспорт громадянина Російської Федерації. Як з’ясувалося, документ був виданий у 2014 році на території тимчасово окупованого Криму, тому громадянина запросили для додаткової перевірки.

Згодом було встановлено, що чоловік є громадянином України, жителем одного з міст материкової частини. Раніше він проходив військову службу за контрактом у військовій частині берегової охорони ЗС України на території АР Крим, а після анексії, залишився служити в ВМС Російської Федерації. У 2015 році звільнившись зі служби працював у Криму на будівництві.

«Перебіжчик залишив лави окупантів усвідомивши, що допустив помилку, оскільки попередні обіцянки «нового роботодавця» не відповідали реальному стану справ», – повідомили в ДПСУ.

За повідомленням, чоловік вирішив повернутися до сім’ї, яка мешкає на материковій частині України. Щодо нього будуть проведені слідчі дії.

Нагадаємо, за даними РНБО, на початку російської агресії в Криму з 13 тисяч військовослужбовців Збройних сил України не зрадили присязі 3900 осіб