Бурлакова Валерія боєць 93-ої бригади

На Майдані закликають до безстрокової акції і читають вірші

22 Листопада 2012, 16:47

Як заявив голова громадського об’єднання «Луганці» Сергій Коваленко, заявку на проведення акції організатори сьогоднішніх акцій подавали на три доби. Але вони закликають присутніх до проведення безстрокової акції. Головною вимогою протестувальників має стати відставка уряду Миколи Азарова.

Міліція попросила учасників акції перейти до Головпоштамту, оскільки саме на це місце подана заявка. До цього всі збиралися через дорогу, де поруч столичні комунальники встановлюють новорічну ялинку. Міліція не пускає людей безпосередньо до монументу Незалежності.

Однак люди відмовляються переходити до пошти. Час від часу через це виникають суперечки між міліцією і учасниками акції.

Наразі виступають всі охочі, зокрема, люди читають вірші. Ніякої сцени немає, всі стоять колом.

Нагадаємо, заявки з метою проведення масових заходів у річницю Помаранчевої революції до КМДА подали 4 організації: ВГО «Коаліція учасників помаранчевої революції», Комітет визволення політв’язнів, Конгрес українських націоналістів та Громадянський рух «Спільна справа».

Як відомо, 30 грудня 2011 року президент Віктор Янукович своїм указом скасував День Свободи, який із 2005 року відзначався 22 листопада, у день початку Помаранчевої революції.

102