На Майдані вшановують перших Героїв Небесної Сотні

Акценти
22 Січня 2015, 18:51

У Києві розпочалася акція пам’яті про перших загиблих Героїв Небесної Сотні. На Майдані запалили величезний Тризуб гідності зі свічок.

У акції беруть участь понад 300 людей. Вони тримають у руках національні прапори та символіку. Крім того, організатори зібрали 150 прапорів із різних регіонів України, а також із військових частин. На прапорах можна прочитати думки українців щодо майбутнього країни та війни на Донбасі.

Учасники вирушають Маршем пам´яті до стадіону імені Лобановського, де вшанують героїв хвилиною мовчання. Крім того, кожен охочий зможе написати своє ім´я на Стрічці вічності і зав´язати її на Тризуб пам´яті, встановлений біля стадіону Лобановського.

Нагадаємо, рік тому, зранку 22 січня, стало відомо про загибель двох активістів Майдану – білоруса Михайла Жиздневского та вірменина Сергія Нігояна. Похорони Сергія Нігояна відбулися 26 січня у селі Березнуватівка Солонянського району Дніпропетровської області. А у Києві після панахиди у Михайлівському соборі Майдан попрощався з загиблим Михайлом Жиздневським. Також 20 січня біля с. Гнідин Бориспільського району було виявлене тіло закатованого активіста Майдану Юрія Вербицького. Крім того, 25 січня у міському шпиталі Києва помер Роман Сеник, який був важко поранений під час сутичок на Грушевського.  

98