На Майдан прийшли представники посольств країн ЄС

9 Грудня 2013, 14:46

Зокрема, в представництві Євросоюзу агентству розповіли, що зараз на Майдані Незалежності перебувають кілька їхніх співробітників, які стежать за ситуацією.

Крім того, в посольстві Великої Британії додали, що за їх інформацією ряд дипломатів з посольств країн ЄС перебувають на Майдані.

У свою чергу британський посол в Україні Саймон Сміт у понеділок вже побував на центральній площі столиці і в своєму Твіттері написав : "Влада України повинна слухати голос розуму: застосування насильства проти мирного протесту не відповідь, а крок у гнітюче майбутнє".

У свою чергу міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус написав у своєму Твіттері, що глибоко занепокоєний збільшенням кількості спецслужб навколо Майдану.

«Глибоко занепокоєний повідомленнями про збільшення кількості спецслужб навколо Євромайдану. Жорстокість до мирних людей спалить мости до діалогу», – написав політик.

Нагадаємо, автобуси з бійцями «Беркуту» та внутрішніх військ наблизилися впритул до барикад, зведених учасниками Майдану напередодні.

Раніше координатори протестуючих, які утримують будівлю КМДА, закликали усіх сторонніх покинути приміщення через загрозу штурму.

Позначки: