На Львівщині затримали оголошеного у розшук заступника мера райцентру

14 Липня 2013, 20:42

«Місцезнаходження заступника міського голови було встановлене 10 липня, а наступного дня Галицьким районним судом Львова йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Як альтернативу судом визначено заставу в розмірі 1 млн 40 тис. грн», – повідомили у міліції

 Розпочато кримінальне провадження за ч. 5 ст. 368 ККУ – одержання хабара, яка передбачає як покарання позбавлення волі на строк від восьми до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та із конфіскацією майна.

Нагадаємо, 6 червня правоохоронці Львівщини затримали  мера міста, заступника мера,  працівника міськради та керівника аукціонного центру за підозрою в незаконному одержанні 1 млн грн за сприяння у викупі земельної ділянки під будівництво ливарного заводу. Один із посадовців перебував у розшуку.  

Згідно з інформацією ЗМІ, на хабарі затримали міського голову міста Миколаєва Львівської області.

 

Також у червні у Києві затримали  голову однієї з районних адміністрацій Одеси та його першого заступника при отриманні частини хабара в сумі 160 тисяч гривень.