На Львівщині затримали голову сільради, який вимагав у підприємця $500

16 Грудня 2015, 19:35

На Львівщині сьогодні, 16 грудня, правоохоронці затримали голову сільради на хабарі $500. Про це повідомила прес-служба Нацполіції.

Як повідомляється, посадовця затримали в його службовому кабінеті. У таку суму він оцінив виділення землі для ведення садівництва. 

“Приватний підприємець займається садівництвом і планував розвивати свій бізнес, взявши для цього в оренду земельні ділянки. По дозвіл він звернувся до голови сільської ради. Під час розмови чиновник повідомив, що «дозвіл» на право оренди 2-х гектарів земель поблизу міжнародної траси «коштує» 500 доларів”, – йдеться в повідомленні.

Бізнесмен зателефонував до поліції.

Посадовець викликав підприємця до свого службового кабінету. Зустрівшись у визначений час, за отримання дозволу бізнесмен передав голові заздалегідь обумовлену суму, але не в руки посадовцю. Щоб себе підстрахувати, хабарник запросив до кабінету ще одну особу – посередника. Тільки-но чиновник отримав неправомірну вигоду, його затримали працівники поліції.

Як зазначається, під час огляду робочого кабінету працівники Управління вилучили кошти у сумі 12,5 тисяч гривень, що еквівалентно $500.

Нагадаємо, у Львові затримали чиновника Міноборони, який вимагав 15 тис. грн за передачу квартир учасникам АТО.