На Львівщині заарештували директорку банку, яка привласнила майже 15 млн грн

16 Лютого 2016, 23:57

У Львівській області заарештували керівника відділення банку, яка привласнила 3,5 мільйони гривень вкладників, а після звільнення – ще понад 11 мільйонів. Про це повідомила прес-служба департаменту захисту Національної економіки поліції України.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів, працівники УЗЕ встановили, що, перебуваючи на посаді керівника відділення банку, жінка здійснювала контроль за діяльністю філії, приваблювала клієнтів до співпраці, укладала, затверджувала, підписувала кредитні і депозитні договори.

"Керівниця пропонувала знайомим і друзям відкрити на вигідних умовах депозитні рахунки. На своєму робочому комп'ютері жінка роздруковувала бланки договорів про строкові банківські вклади, заповнювала і оформляла документи, які служили письмовими, переконливими доказами того, що грошові кошти вкладника знаходяться на рахунку. В дійсності не було відкрито жодного депозитного рахунку, грошові кошти на рахунок вкладників філії не надходили. В касу банківської установи жінка коштів не вносила, а привласнювала собі", – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, за цей час вона встигла привласнити понад 3,5 мільйони гривень. Після звільнення жінка продовжила шахрайство – під видом вкладення коштів під значні відсотки у вигідній справі вона виманила ще понад 11 мільйонів гривень.

В даний час аферистці повідомлено про підозру у вчиненні кількох кримінальних правопорушень. Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Згідно чинного законодавства їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна.

Як повідомлялося, у Черкасах викрили посадовців міськради, які привласнили з бюджету майже 1 млн грн.

Крім того, у Дніпропетровську заарештували чиновників держпідприємства, які привласнили майже 2,5 млн грн.