На Львівщині судитимуть трьох осіб за підготовку терористичного акту

23 Січня 2017, 15:35

На Львівщині судитимуть трьох осіб,  які намагалися вчинити дії з насильницького захоплення державної влади, двоє з яких готувалися до здійснення терористичних актів на території Львова й області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

"Зокрема, останні планували здійснити кілька вибухів на залізничній колії в межах міста та області. Для цього впродовж червня-серпня 2016 року проводили огляд залізничних колій, випробували пристрій ініціювання вибуху, придбали електродетонатори і запали для виготовлення вибухових пристроїв та зберігали їх за місцем свого проживання. Деталі планування та вчинення терористичних актів обговорювали під час спільних зустрічей у м. Львові. Водночас в ході однієї з таких зустрічей частина осіб відмовилась від наміру брати участь у вчиненні вибухів на залізничних коліях.", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що злочинців було затримано ще на стадії підготовки терористичного акту.

Під час обшуків у вказаних осіб виявлено та вилучено арсенал вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухівки та вибухових пристроїв.

Повідомляється, що кінцевою метою  угрупування мало стати захоплення з використанням зброї та вибухівки державної влади у районах Львівської області, що розташовані у гірській та лісистій місцевості.

Наразі слідчими Служби безпеки проводиться подальше розслідування з метою встановлення усіх співучасників злочину та розшуку підозрюваного, який переховується від правоохоронних органів.

Як повідомлялося, торік у грудні президент України Петро Порошенко заявив про ймовірність терактів на об’єктах критичної інфраструктури.