На Львівщині співробітників кримінальної поліції підозрюють у розбої і заволодінні $14 тис

13 Лютого 2017, 13:55

У Львівській області  слідчими прокуратури проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні працівниками кримінальної поліції злочинів, пов’язаних з перевищення службових повноважень та розбійними нападами. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області у понеділок, 13 лютого.

"На даний час встановлено, що п’ятеро працівників поліції (один з них знаходиться у розшуку) з корисливою метою, за попередньою змовою, перевищуючи свої службові повноваження, із погрозою застосуванням зброї в липні та листопада 2016 року вчинили два розбійні напади та заволоділи грошовими коштами потерпілих громадян на суму понад 14 тисяч доларів США", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що при розгляді клопотання слідчих щодо продовження продовження строку дії запобіжних заходів судом, незважаючи на суспільний резонанс та вчинення вказаних злочинів із погрозою застосуванням насильства, змінено такі та поряд із триманням під вартою визначено як альтернативу можливість внесення кожним із підозрюваних застави в розмірі майже 130 тис грн.

"Слідчим прокуратури в лютому поточного року зазначеним особам повідомлено про підозру у вчинення інших тяжких і особливо тяжких злочинів, та повторно подано клопотання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. При цьому наголошено на відсутності підстав для застосування до них альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави", -додали у відомстві.

Повідомляється, що вказана позиція слідчого та прокурора була підтримана судом, відтак тепер вже колишнім працівникам поліції, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Однак, сторона захисту на такий запобіжний захід подала апеляційні скарги, які у вівторок, 14 лютого, за участі прокурора розглядатимуться в апеляційному суді Львівської області.

На даний час, вирішується питання щодо інкримінування вказаним особам кваліфікуючої ознаки – вчинення злочинів в складі організованої групи.

Як повідомлялося, на Сумщині затримали поліцейського, який вимагав хабар з учасника АТО. Старший лейтенант поліції вимагав з бійця чотири тисячі гривень.

Нагадаємо, на Київщині затримали озброєну банду викрадачів. Зловмисники викрали чоловіка, катували і вимагали 260 тисяч гривень за свободу.