На Львівщині починаються військові навчання Rapid Trident-2020

15 Вересня 2020, 12:26

У Яворівському районі Львівської області починаються військові навчання Rapid Trident-2020. Про це повідомляється на сайті Міноборони у вівторок, 15 вересня.

 

На Львівщині перебуватимуть близько 4 тисяч військових із 9 країн. Під час занять на навчальних ділянках залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації, та повітряних суден військової авіації Повітряних Сил ЗС України тощо.

 

«Наполеглива рекомендація у цей період не заходити та не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками, або оточені допоміжним військовим персоналом. Деякі ділянки місцевості та автомобільних доріг на території полігону будуть закриті для проходу та проїзду», – йдеться в повідомленні.

 

У Міноборони наголошують, що територія військового полігону охоронятиметься підрозділами Військової служби правопорядку ЗСУ, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин.