На Лугащині 13-річний хлопчик постраждав від вибуху боєприпасу

9 Березня 2015, 13:33

У міську лікарню Лисичанська з важкими травмами доставили 13-річного хлопчика, у якого медики діагностували вибухову травму і множинні поранення живота і грудей. Про це йдеться на офіційному сайті голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

Як виявилося, поранення підліток отримав у себе дома в с. Устинівка Попаснянського району. Знайшовши на березі Сіверського Донця якийсь боєприпас (найімовірніше, детонатор), він приніс його додому, вирішив розібрати і з необережності привів у дію.

«Це далеко не перший подібний випадок на Луганщині. У населених пунктах, розташованих уздовж лінії розмежування вогню, люди періодично натикаються на розтяжки, міни і кинуті боєприпаси. Тільки за останні три тижні в результаті цього загинули двоє і отримали поранення троє людей», – повідомив Москаль.

«Обласна влада неодноразово закликала місцевих мешканців утриматися від збирання дров, риболовлі чи виїзду в ліс на відпочинок, оскільки це може бути небезпечно для життя. На жаль, такі попередження не завжди сприймаються серйозно», – наголосив голова ОДА.