На Луганщині затримали псевдопосадовця “уряду ЛНР”

1 Квітня 2015, 10:30

31 березня в Луганській області співробітники СБУ затримали колишнього самозваного «міністра вугільної промисловості» так зв. «ЛНР». Про це інформує прес-центр СБУ.

«Він очолив створене терористами для незаконного привласнення українських вугільних ресурсів «міністерство» у травні минулого року за підтримки тогочасного «голови ЛНР» Болотова», – йдеться у повідомленні.

Згідно з даними СБУ, до кінця серпня 2014 р. псевдопосадовець керував вугільними підприємствами на тимчасово окупованій території України в інтересах терористів.

Як відомо, кошти від реалізації вугілля, видобутого державними шахтами, злочинно привласнювалися ватажками терористичної організації «ЛНР».

Крім цього, керівників гірничих підприємств, які відмовлялися виконувати незаконні накази, «міністр» звільняв, а бойовики залякували їх фізичною розправою. 

Як повідомляється, міністр-самозванець втік із контрольованої бойовиками території і переховувався у незаконно приватизованій ним будівлі колишнього дитсадку, де він облаштував власний маєток.

Слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження. За участь у діяльності терористичної організації зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі.

Як повідомлялося, 30 березня на Харківщині ліквідували канал фінансування терористів.

Як зазначала раніше СБУ, за рік засудили 82 особи "за злочини проти держави та народу України".

Нагадаємо, наразі в СБУ розслідують 4023 провадження про злочини проти основ національної безпеки і оборони.