На Луганщині виявили тіла двох загиблих, в одного був російський шеврон

10 Червня 2016, 23:58

Останки двох військових знайшла пошукова місія Збройних сил України «Евакуація 200» поблизу селища Кримського у Луганській області.

Поховання було знайдене завдяки встановленій табличці з ім'ям загиблого та роком народження та смерті. На табличці написано «Широлапов Сергей Николаевич 09.02.1971-19.02.2015. Позначку підписали «Ополчение Новоросии». 

«Знайдене ще одне невраховане поховання. Проводимо заходи з вилученням решток, щоб відправити їх на подальшу експертизу», розповів координатор пошукового проекту «Евакуація 200» Михайло Котилевський.

В одного із загиблих на фрагменті одягу залишився шеврон «Россия – вооруженные силы». Ім’я другого загиблого поки що не встановлене.

«Кожен солдат, який загинув на цій землі має бути похований. Це людські поняття, їх потрібно дотримуватися. Саме завдяки цьому наша організація «Евакуація 200» може виїжджати на ту сторону, на цю сторону. Ми не ділимо померлих на своїх та чужих», пояснив учасник пошукового проекту «Евакуація 200» Олексій Юков.

Останки тіл будуть направлені до Сєвєродонецького моргу на експертизу, де будуть відібрані фрагменти для проведення ДНК-тесту. Потім пошуковці шукатимуть можливість зв’язатися з родичами загиблих для передачі тіл.

Як повідомлялося напередодні, в авдіївській промзоні та прилеглих районах загинули двоє та отримали поранення троє бойовиків із так званих «3-ї бригади» (Горлівка) та «10-го полку» (Макіївка).

Нагадаємо, раніше українська розвідка доповіла, що упродовж травня 2016 року у зоні проведення антитерористичної операції на сході України загинули 180 членів незаконних збройних формувань, майже половина з них є громадянами РФ.