На Луганщині військовий підірвався на фугасі

14 Березня 2015, 10:58

У Луганській області військовослужбовець підірвався на фугасі. Про це повідомляє прес-служба голови ОДА Геннадія Москаля.

Згідно з повідомленням, у Біловодську районну лікарню з пораненнями було доставлено 45-річного військовослужбовця, мешканця Черкаської області. Як з’ясувалося, поранення він отримав у Станично-Луганському районі ще в четвер, наїхавши автомобілем на закладений на автодорозі фугас. Пораненому надана медична допомога, загрози життю немає.

«Загалом протягом учорашнього дня й минулої ночі на Луганщині знову не дотримувався режим бойової тиші. Неодноразово спалахували перестрілки між українськими силовиками та бойовиками на околицях Кримського (поблизу протитуберкульозного диспансеру). Інформація про поранених чи загиблих не надходила. В Станиці Луганській зранку періодично чути віддалені вибухи. У самому селищі тихо», – заявив Москаль.

Він також повідомив, що триває відновлення пошкоджених комунікацій вздовж лінії розмежування вогню. На сьогодні єдиним населеним пунктом області без електроенергії залишається Троїцьке Попаснянського району, а без газу – Трьохізбенка Новоайдарського району. На решті підконтрольній Україні території системи життєзабезпечення працюють за винятком окремих вулиць чи мікрорайонів, де продовжуються ремонтні роботи.