На Луганщині невідомі розбили пам’ятний знак “Героям АТО”

16 Червня 2017, 15:54

У п'ятницю, 16 червня, у Попасній Луганської області невідомі розбили пам’ятний знак "Героям АТО". Про це повідомили у прес-службі Попаснянської райдержадміністрації у Fаcebook.

"Сьогодні вранці площа Героїв Попасної зустрічала мешканців районного центру зруйнованим пам’ятним знаком «Героям АТО». Вночі вандали завалили пам’ятний знак та зникли з місця злочину. Як видно з фото, злочинці повністю завалили гранітну плиту, на якій викарбовано імена героїв, що поклали своє життя за визволення нашого міста від незаконних збройних формувань", – йдеться у повідомленні.

Голова райдержадміністрації Сергій Шакун назвав руйнування пам'ятника актом вандалізму.

Заступник начальника Попаснянського райвідділу поліції Олексій Волков розповів Громадському радіо, що про пошкодження пам’ятника поліцейським повідомила заступниця міського голови Ірина Гапотченко.

Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що пам’ятник дійсно пошкоджений. Але, як зазначив Волков, біля нього є сліди від автомобіля, а на самому пам’ятнику є удар фаркопу:

«Ми припускаємо, що машина розгорталася на площі, водій не побачив і вдарив стелу», — сказав заступник начальника Попаснянського райвідділу поліції.

Він пояснив, що скоріше це пошкодження не було актом вандалізму, оскільки тоді наслідки були б серйознішими.

«Чи було це спеціально, чи було це випадково з’ясуємо під час слідства», — сказав Волков та додав, що поки не визначено за якою статтею кваліфікуватимуть подію.

Як повідомлялося, у зоні АТО нові російські куратори терористів запланували акти вандалізму, насамперед йдеться про пам'ятники, які присвячені подіям АТО.