На Луганщині через пожежу детонують нерозірвані боєприпаси

5 Жовтня 2020, 14:22

У зв'язку з черговою пожежою на Луганщині детонують нерозірвані боєприпаси, вогонь наблизився до електростанцій. Про це 5 жовтня повідомляє Станично-Луганська районна державна адміністрація у Facebook.

  ·

"Раптово запалало навіть там, де не було пожеж у 2014 -15 роках після масштабних обстрілів з граду. Черговий підпал між населеними пунктами Нижньотепле та Артема. Верховий вогонь підступає впритул до електропідстанцій. Рятувальники стримують пожежу. Від пожежі детонують не розірвані боєприпаси", – пишуть у повідомленні.

 

Як повідомлялося, на території Луганської області 30 вересня було зафіксовано 146 пожеж у природних екосистемах, які внаслідок ураганного вітру швидко поширилися на значну площу. Наразі триває гасіння понад 30 пожеж.

 

За інформацією прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, станом на 2 жовтня унаслідок пожеж у Луганській області постраждали майже 19 тисяч га лісових насаджень, низка населених пунктів та 250-300 будинків.  За офіційними даними, жертвами пожеж стали 7 людей, ще чотирьох вважають зниклими безвісти.