На Луганщині бойовики обстріляли ТЕС

22 Листопада 2014, 18:39

Поблизу населеного пункту Щастя бойовики обстріляли місцеву ТЕС, що в умовах холодної пори року є злочином проти мирного населення. Про це повідомили на сторінці прес-центру АТО у Facebook.

“Обстріли велися з РСЗВ БМ-21 «Град» з району Весела Гора поблизу населеного пункту Щастя. Бандити обстріляли місцеву ТЕС, що в умовах холодної пори року є злочином проти мирного населення. Також в районі цього міста бойовики відкривали вогонь зі стрілецької зброї, обстрілювали з мінометів та з озброєння танку”, – йдеться у повідомленні.
Крім того, двічі обстріляли зі стрілецької зброї район населеного пункту Станично-Луганський.

В районі Сокольників позиції сил АТО обстріляли з озброєння танку. Мінометних обстрілів зазнали Невельське, Чернухіно,
Також бойовики намагалися штурмувати наші позиції в районі села Опитне. Крім того, терористи здійснили мінометний обстріл Красногорівки, з артилерії обстрілювали Міус, Дебальцеве, Нову Григорівку.
“В районі Маріуполя з РСЗВ обстріл вівся поблизу міста Павлополь зі сторони Лукове. Двічі з мінометів обстрілювали позиції сил АТО поблизу Чермалика та один раз поблизу Миколаївки.
Повідомлень щодо втрат особового складу та техніки не надходило”, – зазначили у прес-центрі АТО.
“Аналізуючи роботу артилеристів та мінометників, можна сказати, що вогонь ведеться хаотично. З метою виснаження та розосередження уваги наших військ. Але усі спроби терористів та російських найманців є марними, оскільки позиції українських військових добре оснащені. Мотивація та патріотичний дух українських воїнів на високому рівні.У відповідь на провокації, українська артилерія завдала ударів. Тим самим подавивши наступальні дії противника”, – резюмували в повідомленні.

Нагадаємо, раніше штаб АТО повідомив про активізацію бойовиків в районі аеропорту Донецька та в Дебальцевому.

Також у РНБО раніше заявили про поновлення обстрілів з боку Російської Федерації.