На Луганщині біля спортмайданчика сільської школи виявили розтяжку з гранатою

28 Березня 2015, 10:45

В селі Нижнє Попаснянського району на території школи виявили розтяжку з наступальною гранатою Ф-1. Про це повідомили у прес-службі голови Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

Як зазначається в прес-службі, сама школа тривалий час була закрита, а більшість дітей евакуйовані в безпечні регіони (Нижнє неодноразово обстрілювали в період активних бойових дій).

Однак, за словами Москаля, місяць тому навчання тут відновили.

"Педагоги заборонили дітям гратися на спортмайданчику, оскільки поблизу могли залишитися снаряди чи інші боєприпаси, які не вибухнули. Вчора голова сільради Нижнього попросив військових обстежити територію школи й прилеглу місцевість", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, всього за десять метрів від спортмайданчика сапери виявили розтяжку з гранатою Ф-1.

"Радіус ураження осколками Ф-1 становить до 200 метрів, тому можна з упевненістю сказати, що проявлена сільською владою обережність врятувала не одне дитяче життя", – резюмує прес-служба Москаля.

Як повідомлялося, 22 березня в Новотошківці на Луганщині загинули двоє військових через вибух розтяжки.

Нагадаємо, з початку бойових дій на контрольованій Україною території Луганської області пошкоджено й зруйновано 40 навчально-виховних закладів – шкіл та дитсадків.