На лінії розмежування в зоні АТО вилучили контрабандні планшети на півмільйона гривень

14 Березня 2016, 14:19

На КПВВ «Мар’їнка» співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками Державної фіскальної служби та прикордонниками затримали двох чоловіків, які всупереч встановленим правилам перетину лінії розмежування намагалися провезти на тимчасово окуповані території 100 тисяч гривень, 10 тисяч доларів та 30 тисяч рублів готівки. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Також повідомляється, що в районі селища Новгородське водій авто намагався незаконно переправити на тимчасово контрольовані терористами території планшети та смартфони на загальну суму 570 тисяч гривень.

“Неподалік Курдюмівки правоохоронці затримали сім з половиною тонн сиру на 320 тисяч гривень, який водій авто намагався переправити на тимчасово окуповані території всупереч встановленим правилам перетину лінії розмежування”, – повідомили в СБУ.

Крім того, у районі Світлодарська співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками Державної фіскальної служби та прикордонниками затримали автомобіль з однією тонною спецій та бакалії вартістю 120 тисяч гривень без відповідних документів.

Нагадаємо, у Мар’їнці зупинили вантажівку, яка везла з окупованої території 10 банкоматів.