На Київщині запрацювали групи швидкого реагування поліції

1 Лютого 2016, 17:58

Із 1 лютого на Київщині розпочала роботу мережа груп швидкого реагування поліції. Про це повідомляє головне управління Національної поліції в Київській області в Facebook.

«Відсьогодні громадський порядок та спокій жителів на вулицях столичного регіону охоронятимуть майже 700 новостворених патрульних правоохоронців. У 11 територіальних відділах обласної поліції розпочали роботу 83 групи швидкого реагування», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Київщині поліція зі стріляниною затримала викрадачів авто, які везли гранатомет

Також повідомляється, що групи швидкого реагування призначені для миттєвого реагування на заяви та повідомлення громадян, вжиття невідкладних заходів щодо попередження та профілактики порушень громадського порядку, негайного виїзду до місця події та розкриття злочинів за «гарячими слідами».

Читайте також: У поліції назвали регіон, де почнуть переатестацію після Києва та області

«Кожна група швидкого реагування працює в цілодобовому режимі. До їх складу входять працівники превентивної діяльності, патрульної служби та колишні працівники Державтоінспекції. Поліцейські екіпіровані табельною вогнепальною зброєю, службовим автотранспортом, спеціальними засобами захисту та засобами зв'язку», – пояснили в поліції.

Також правоохоронці запевнили, що досвід отриманий у Васильківському та Обухівському районах вже приніс позитивні напрацювання, унаслідок чого збільшилась кількість розкритих злочинів.