На Київщині відбулися польоти винищувачів МіГ-29

16 Березня 2017, 10:39

У бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» відпрацювали чергові планові польоти на винищувачах МіГ-29 та літаках Л-39. Про це повідомили у прес-службі Генерального штабу України у четвер, 16 березня.

Зазначається, що на передодні польотів, авіатори відточували свою майстерність на комплексному авіаційному тренажері КТУ-21М – такі заняття є обов’язковими для всіх пілотів

За словами командира бригади тактичної авіації полковника Володимира Кравченка, основною метою польотів є підтримання досягнутого рівня натренованості, підготовка льотного складу в техніці пілотування, навігації та бойовому застосуванні, перевірка по видах льотної підготовки, а також підготовка молодого льотного складу.

"В умовах сьогодення, пілоти винищувачів у кілька разів збільшили години нальоту, що дозволяє бути в постійній готовності до виконання завдань за призначенням, адже бригада постійно перебуває на бойовому чергуванні, виконуючи завдання з прикриття важливих об’єктів держави, міста Києва та кордонів повітряного простору України", – зазначив офіцер.

Нагадаємо, на Хмельниччині відбулись перші в 2017 році польоти бомбардувальної авіації.

Раніше льотний склад 831 бригади тактичної авіації удосконалив професійні навички володіння бойовими літаками-винищувачами взимку.