На Київщині СБУ ліквідувала банду рекетирів

28 Березня 2017, 13:12

Працівники Служби безпеки України припинили діяльність банди рекетирів, які систематично вимагали гроші з підприємців у Яготинському районі Київщини. Про це повідомили у прес-службі СБУ у вівторок, 28 березня.

Зазначається, що до угруповання входило десятеро мешканців Київщини, у тому числі колишні засуджені, які обклали місцевих підприємців щомісячною даниною у розмірі від 5 до 10 тисяч гривень. У разі відмови платити ‒ погрожували фізичною розправою або знищенням майна.

"Проведено вісімнадцять обшуків за місцями проживання та можливого перебування зловмисників у Києві, Яготині та Василькові, і вилучили тридцять банківських карток, на які потерпілі переказували гроші, а також кастети, ножі, боєприпаси, психотропні речовини", – зазначили у відомстві.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення про підозру десятьом затриманим членам банди.

Раніше у Донецькій області прокуратура та Служба безпеки затримали чоловіка, який представляючись заступником командира одного з добровольчих батальйонів, вимагав від громадян гроші

Діяльність банди рекетирів, які систематично вимагали гроші з підприємців у Яготинському районі Київщини, припинила Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою.

Члени угруповання – десятеро мешканців Київщини, у тому числі колишні засуджені – обклали місцевих підприємців щомісячною даниною у розмірі від 5 до 10 тисяч гривень. У разі відмови платити ‒ погрожували фізичною розправою або знищенням майна.

Правоохоронці провели вісімнадцять обшуків за місцями проживання та можливого перебування зловмисників у Києві, Яготині та Василькові, і вилучили тридцять банківських карток, на які потерпілі переказували гроші, а також кастети, ножі, боєприпаси, психотропні речовини.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо оголошення про підозру десятьом затриманим членам банди.

Тривають невідкладні слідчі дії.

– See more at: https://www.ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/3039#sthash.RlP3SwPt.cWgx8fpM.dpuf