На Київщині під час зйомок забудови парку невідомі напали на журналістів і побили їм камеру

Акценти
27 Червня 2013, 16:27

Знімальна група СТБ разом з представниками інших центральних телеканалів перебувала на сесії Ірпінської міськради, де розглядалося питання нової схеми зонування міста Ірпінь без збереження у ньому парків. Після засідання журналісти рушили до міста знімати зони нової забудови.

«Ми поїхали до парків і новобудов. Оператор знімав з дороги. Я разом з іншим місцевим мешканцем підійшла поговорити з ірпінцями з довколишніх будинків. Коли повернулася, побачила, що п'ятеро невідомих схопили оператора та заламали йому руки», – розповіла Ірина Драбок.

Після  цього, за словами журналістки, оператора «Вікна-новини» Антона Шаломицького почали бити: «Я кричала, показувала посвідчення, але вони його не відпускали. Дістати  своє посвідчення Антон не мав можливості, однак заявляв, що є оператором СТБ. Після того, як ми з місцевим мешканцем втрутилися, його відпустили. Однак невідомі відібрали штатив і намагалися зламати камеру, яку до того вже пошкодили», -розповіла Драбок.

Журналісти СТБ викликали міліцію.  Все, що відбувалось, встигла зняти знімальна група «Надзвичайних новин» каналу ІСTV. «Помітивши другу камеру, нападники припинили вести себе агресивно. На вимогу міліції невідомий, який забрав наш штатив, повернув його», – розповіла журналістка.

Журналісти написали заяви в міліції.

Нагадаємо, 26 червня у центрі Львова напали на знімальну групу "Савік Шустер Студії".

25 травня  в Броварах під час демонтажу паркану навколо незаконної забудови підприємством, яке належить особистому масажисту Миколи Азарова Сергію Федоренко, молодики характерної зовнішності на очах у міліції побили журналіста

90