На Київщині оголосили надзвичайну ситуацію через поширення грипу

1 Лютого 2016, 22:58

У Київській області оголосили надзвичайну ситуацію у зв'язку з поширенням захворювань на грип та ГРВІ. Про це повідомили в прес-службі Київської обласної державної адміністрації.

"У зв'язку з перевищенням порогового рівня захворювання людей на грип і ГРВІ в 1,5 рази більше одного тижня, у Баришівському, Богуславському, Білоцерківському, Іванківському, Ставищанському, Таращанському, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Миронівському, Яготинському районах області та в місті Біла Церква, в Київському регіоні оголошено надзвичайну ситуацію регіонального рівня", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Епідемія грипу в Україні: кількість жертв перевищила 170 осіб

При цьому перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе зазначив, що ситуація залишається складною через потепління.

"Ситуація залишається складною, тим більше, що зараз спостерігається потепління, а у відлигу віруси зазвичай починають поширюватися швидше, ніж в мороз. У зв'язку з цим епідемічна ситуація в Київській області була оголошена як надзвичайна. Всім районним адміністраціям та міськвиконкомам доручено мінімізувати проведення будь-яких культурно-масових заходів, забезпечити ліками, дезінфекційними засобами і реактивами місцеві лікарні, поліклініки та лабораторії, а також виділити додатковий автотранспорт для центрів первинної медичної допомоги", – сказав він.

Напередодні повідомлялося, що в Києві була оголошена епідемія грипу.