На Київщині невідомі розгромили місце для будівництва храму

17 Серпня 2018, 22:40

У Білій Церкві в ніч на п'ятниці, 17 серпня, група невідомих розгромила місце для будівництва храму Української греко-католицької церкви. Про це повідомляє прес-служба Київської архиєпархії.

 

 

Як зазначається, у Білій Церкві досі немає жодного храму УГКЦ. 

 

"Як тільки ми почули, що трапилось, одразу прибули на місце події. Побачили там жахливу лють та ненависть невідомих людей, які нищили власність громади. Агресивні люди чинили розгром на ділянці майбутнього храму, вигукували лайливі слова, погрози та організовано руйнували все, що там було", – повідомили очевидці подій.

 

 

Як зазначається, Канцелярія Київської архиєпархії УГКЦ направила звернення з проханням розібратися в ситуації до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, голови РНБО Олександра Турчинова, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра культури Євгена Нищука та до генерального прокурора України Юрія Луценка, голови СБУ Василя Грицака і голови Київської обласної адміністрації Олександра Горгана, а також Апостольського Нунція в Україні Клаудіо Ґуджеротті та до CCEE (Рада Єпископських Конференцій Європи), та інших Європейських інституцій.

 

 

 

Нагадаємо ,14 березня в Києві невідомі здійснили підпал службової прибудови, яка розташована на території храму УПЦ МП на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних радість" у Бабиному Яру.