На Київщині на виборчій дільниці побили журналіста

28 Травня 2012, 17:43

За даними відомства, 27 травня до чергової частини Києво-Святошинського районного відділу міліції надійшов виклик, у якому повідомлялося, що на виборчій дільниці невідомий чоловік ударив Лисенка. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Потерпілому було запропоновано пройти судово-медичну експертизу з метою встановлення ступеня тяжкості завданих тілесних ушкоджень. Від проходження такої експертизи потерпілий письмово відмовився.

Співробітники міліції, які прибули на місце події, провели допит свідків і з'ясували обставини інциденту. Зібрані за цим фактом матеріали будуть спрямовані в районну прокуратуру.

Нагадаємо, 27 травня пройшли позачергові вибори Софіївсько-Борщагівських сільради і сільського голови. За попередніми підрахунками, перемогу на виборах селищного голови здобув представник Партії регіонів Юрій Денисенко.

Раніше київська обласна організація «Батьківщина» повідомляла, що  участь у виборах на посаду сільського голови Софіївської Борщагівки, що на Київщині, братимуть лише провладні кандидати, опозиційним відмовили через неточності в документах.