На кримську зустріч Азарова з колегами із СНД витратили більше 2 млн

Акценти
13 Листопада 2012, 10:35

Засідання Ради глав урядів СНД відбулося ще у вересні. Лише тиждень по тому МЗС офіційно підписав угоду з ТОВ «Сім Сіті Транс» на транспортне забезпечення учасників засідання на 1,44 млн грн.

Ще в 250 тис грн. обійшлися послуги ПАТ «Готель «Ореанда» з проведення офіційних прийомів від імені Уряду України та кави-брейк під час засідання.

5 листопада Міністерство закордонних справ України уклало низку угод вартістю 580 тис грн. на надання послуг готелів, громадського харчування та організацію заходів для підготовки та проведення засідання .

Зокрема, 281 тис грн. отримало КРУ «Лівадійський палац-музей» за організацію заходів.

Ще 217 тис грн. пішло на оплату проживання у готелі офіційних делегацій держав-учасниць СНД та офіційної делегації Виконавчого комітету СНД у готелі «Ореанда».

Решта 82 тис грн. витратили на організацію фуршету для експертів, доповідачів та супроводжуючих осіб, а також фуршету для представників ЗМІ. Фуршети замовляли у ПАТ «Готельний комплекс «Ялта – Інтурист».

Нагадаємо, 27-29 вересня в Ялті відбувся III Міжнародний інвестиційний бізнес-форум держав – учасників СНД «Ялтинські ділові зустрічі». У рамках форуму відбулося засідання Ради глав урядів СНД. Засідання форуму проходилоу Лідійському палаці-музеї.

90