На кожного росіянина складуть детальне досьє

3 Лютого 2011, 13:35

Про це повідомляє Русская служба новостей, у розпорядженні якої опинився зразок подібного рапорту «з відпрацювання громадянина», який викладений на її сайті. Зразки подібних рапортів були поширені серед дільничних одного з регіонів Росії.

У своїх звітах їм доведеться ділити людей на багатих і бідних, вказувати їхню сексуальну орієнтацію, а також політичні погляди.

У цьому досьє повинні бути зазначені дані про наявність у громадянина плавальних і літальних засобів; представлено докладний опис домашніх тварин, наявних у громадянина; відзначена його сексуальна орієнтація, а також політичні погляди.

Крім цього, у звітах людей ділитимуть на багатих і бідних – відзначатиметься високий і низький матеріальний достаток мешканців.

Російські дільничні міліціонери також повинні будуть з’ясовувати такі, на перший погляд непотрібні, подробиці, як улюблені музичні групи або футбольні клуби громадянина, а також його вподобання в їжі, напоях і марках сигарет.

Як відзначають у правозахисному русі «Спротив», подібні рапорти – це не єдине «нововведення», яке буде впроваджено в діяльність майбутньої російської поліції.

Нагадаємо, наприкінці січня Держдума Росії остаточно ухвалила президентський закон про «Про поліцію». Таким чином з 1 березня у Росії діятиме не міліція, а поліція.