На кордоні з Україною помітили величезну колону російської військової техніки

15 Червня 2018, 12:17

На трасі Тирасполь-Рибниця в декількох кілометрах від кордону з Україною помітили переміщення величезної колони російської бронетехніки. Про це заявив експерт Артем Філіпенко у Facebook.

 

 

"Тим часом на трасі Тирасполь-Рибниця в декількох кілометрах від кордону з Україною переміщається колона російської бронетехніки з бази ОГРВ. Ну нехило так. Це зона безпеки. Їм там пересуватися заборонено. ОБСЄ мовчить?", – зауважив він.

 

 

Крім того, Філіпенко опублікував заяву молдавської сторони об'єднаної контрольної комісії.

 

"Сьогодні, 14 червня, починаючи з 08:30 за маршрутом Тирасполь – Рибниця, в напрямку Григоріополь – Дубесарь, були встановлені 3 колони з різними типами військової та бронетанкової техніки (ТАБ, БРДМ) (можливо, Оперативна група російських військ), які їхали у супроводі спеціальних транспортних засобів неконституційних ополченських структур. Зажадавши відповідь інших учасників про пересування військових колон, придністровський учасник ОКК вказав, що вся військова техніка Тирасполя знаходиться в місцях постійного розгортання і не пересувається по Зоні безпеки, і представники Російської Федерації повідомили, що вони задокументують даний випадок і проінформують ОКК на наступному засіданні, яке відбудеться 21 червня 2018 року", – відзначив він.

 

Нагадаємо, 14 червня на Донбасі бойовики 33 рази відкривали прицільний вогонь по позиціях бійців ООС, унаслідок чого двоє українських військових загинули, ще шестеро – отримали поранення.