На кордоні з РФ затримали українця, який стверджував, що на АЗС йому в бензобак підкинули 148 млн рублів

24 Березня 2016, 10:23

У пункті пропуску «Гоптівка», що в Харківській області , в середу, 23 березня, прикордонники знайшли в паливному баку автомобіля «Волга» велику суму коштів. Про це повідомила Держприкордонслужба.

«Перевіряючи автомобіль спільна прикордонно-митна група звернула увагу на нехарактерний звук під час простукування паливного баку. В ньому було знайдено кошти, ретельно спаковані в целофанові пакети», – йдеться в повідомленні.

Зі слів правопорушника, загалом там, начебто, знаходилося близько 500 мільйонів російських рублів. Вже після складання документів чоловік змінив свою думку та зазначив, що сума сягає вдесятеро менше – 50 мільйонів рублів РФ. Діставши гроші та провівши перерахунок прикордонники та працівники митниці встановили, що насправді в автівці перевозилося майже 148 мільйонів російських рублів.

«Ще до перерахунку, відразу після виявлення коштів, 41-річний чоловік намагався запевнити прикордонників, що не знає про походження грошей та яким чином вони потрапили до бензобаку його автомобіля й гадки не має. Їхав він до родичів в Росію і, як звичайно, заправлявся на одній з автозаправочних станцій на трасі. Жодних перебоїв в роботі двигуна він також не відчував. Українець намагався стверджувати, що вказані матеріальні цінності йому могли підкинути саме на автозаправній станції», – повідомили прикордонники.