На кордоні між Україною і Росією встановили перший стовп

7 Листопада 2012, 15:57

Як повідомив статс-секретар, заступник міністра закордонних справ Російської Федерації Григорій Карасін, перший прикордонний знак на державному кордоні України та Росії встановлюється у відповідності до рішення п’ятого засідання Російсько-Української міждержавної комісії.

«Перший прикордонний знак знаменує, по суті, початок демаркації кордону між сучасною Росією і сучасною Україною», – заявив він.

Карасін додав, що відповідним службам у майбутньому необхідно ще багато чого зробити, оскільки при демаркації треба врахувати інтереси місцевого населення, щоб цей кордон став кордоном дружби і тісного співробітництва, аби він не розділяв, а об’єднував обидві держави.

Також він висловив переконання, що демаркація українсько-російського кордону дозволить зміцнити взаємодію прикордонних, митних та інших служб.

Водночас перший заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко підкреслив, що встановлення першого прикордонного знаку на українсько-російському кордоні стало можливим завдяки безпосереднім домовленостям між президентами України та Росії.

«Сьогоднішня церемонія була б неможливою без проявленої лідерами наших держав волі, вміння і бажання виконувати свої зобов’язання. Це є чітким свідченням досягнутого високого рівня взаємної довіри, дружби і партнерства між нашими державами», – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, координати першого прикордонного стовпа між Україною та Росією визначили ще у квітні.

96