На колію перед двома поїздами обвалився занедбаний будинок в Одесі

16 Березня 2015, 23:55

У районі станції Одеса-Головна між пасажирськими платформами Одеса-Мала і Одеса-Поїзна, на 1507 км, під колеса поїзда «Інтерсіті» обвалилася занедбана будівля, через що пошкоджено кузов та ходову частину електровоза.  Про це повідомили у прес-службі Одеської залізниці.

Згідно з повідомлення, під час завалу по колії рухалися два поїзди: електровоз та швидкісний «Інтерсіті+».

«Локомотив (електровоз – Ред.) вдалося зупинити за 8 метрів від місця падіння уламків будівлі. Назустріч у напрямку Одеси, в цей час рухався пасажирський потяг «Інтерсіті», однак машиніст цього потягу не встиг побачити небезпеку через погану видимість в результаті руйнування споруди і наїхав на залишки будівлі. Тому пошкодження отримав електровоз», – повідомили у прес-службі.

У прес-службі додали, що комісія Одеської залізниці на чолі з головним ревізором з безпеки руху поїздів і автотранспорту Рудольфом Мелкумяном ще 21 лютого 2013 року попереджала про порушення габариту наближення будівель, що створює загрозу безпеці руху пасажирських і приміських поїздів. Під час роботи комісії виявили значні відхилення опорних стін споруд у напрямку шляхів, тріщини, численні руйнування. Тому фахівці прийняли рішення про обмеження швидкості руху поїздів на небезпечній ділянці до 40 км/год.

Також наголосили, що «численні звернення керівництва Одеської залізниці в органи місцевої влади і до правоохоронців, ДАБК, власникам будівель – ВАТ ХК «Краян» та фірмі «Істріан» – залишаються без реагування».

Як повідомлялося, в Одесі 29 вересня невідомі підірвали залізничну колію. Другий подібний випадок стався 24 грудня.