На Хмельниччині екс-регіонала облили зеленкою

5 Грудня 2014, 22:27

На Хмельниччині селяни з Лісових Гринівців прийшли до облради вимагати люстрації колишнього члена Партії регіонів, депутата облради Петра Тарасюка. Коли Тарасюк вийшов, після тривалих сеперечок його облили зеленкою. Про це повідомляються місцеві ЗМІ.

Люди принесли плакати з написами «Тарасюк, поважай людей та приватну власність!», «Тарасюк, дотримуйся закону!», «Люстрацію Тарасюку!» тощо.

Пікетувальники були обурені тим, що в них хочуть відібрати земельні ділянки.

«У людей просто хочуть забрати землю, яка оформлена ще кілька років тому. Вони з Ядухою ще два роки тому вирішили побудувати на тих землях музей, але там є земля, яка виділялася для музею. А поряд поля, які зараз розпродуються…», – пояснив один з мітингарів.

Проте, сам Тарасюк з людьми не погодився.

«Це ж яку треба мати свинячу совість, щоб на землях, де люди, вся громада області вирішила створити культурно-історичний центр, будувати котеджі! На землі, де є скіфські поховання, де є історія! Та ви безсовісні люди», – звернувся до обурених громадян депутат. Після цих слів молодий чоловік облив його зеленкою.

Мешканці Лісових Гринівців попросили депутатів вплинути на поведінку свого колеги і створити комісію, яка б розслідувала ситуацію із земельними ділянками.

«Будь ласка, створіть комісію, яка б розслідувала діяльність депутатів, які різними, законними і незаконними методами хочуть відібрати землю у нас. Позбавте нас від тиску, який я, до прикладу, вже відчув на власній шкурі. Ці люди, які хочуть забрати нашу землі, постійно, через різноманітні інстанції, які стосуються роботи, особистого життя, намагаються на нас тиснути. Зверніть на це увагу, дуже вас прошу», – звернувся до депутатів один із власників земельної ділянки Віталій Сомов.

Голова обласної ради доручив комісії з питань регламенту вивчити ситуацію і доповісти на наступному засіданні сесії обласної ради.