На херсонські пляжі доведеться ходити з паспортом

1 Червня 2011, 10:11

У прес-службі зазначили, що з настанням курортного сезону в регіоні розпочалась оперативно-профілактична операція “Берег”, мета якої забезпечення громадської безпеки у місцях масового відпочинку та оздоровлення громадян.

До відпрацювання залучено максимальну кількість особового складу міліції. Удвічі збільшено кількість міліцейських нарядів, під особливий контроль взято раніше судимих осіб. З метою виявлення криміналітету співробітники патрульно-постової служби перевіряють наявність документів у підозрілих громадян, слідкують за порядком у місцях масового відпочинку: пляжах, парках, розважальних закладах, біля баз відпочинку, санаторіїв, барів. Особлива увага при цьому приділяється відпрацюванню місць відпочинку дітей та підлітків.

Крім того, працівники ветеринарної міліції спільно з іншими зацікавленими службами перевіряють дотримання суб’єктами господарювання ветеринарно-санітарних правил торгівлі продукцією тваринного походження в місцях масового відпочинку громадян.

Нагадаємо, що раніше міська рада Херсона зобов`язала господарів собак, яких утримують в квартирах багатоповерхових будинків, попереджати гавкіт своїх вихованців у нічний час.