На Херсонщині прикордонник викрав і намагався продати військове майно

17 Лютого 2017, 14:59

За фактом реалізації військового майна інспектором прикордонної служби одного з прикордонних загонів Державної прикордонної служби України, Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону розпочато кримінальне провадження. Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України у п'ятницю, 17 лютого.

Зазначається,  під час досудового розслідування встановлено, що зазначений військовослужбовець у січні-лютому 2017 року із корисливих мотивів викрав із складських приміщень військове майно.

У відомстві додали, що коли військовослужбовець намагався продати сім розвантажувальних жилетів загальною вартістю понад 20 тис грн його було затримано.

"Наразі військовою прокуратурою готується повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу", – додали у прес-службі.

Нагадаємо, у лавах Нацгвардії викрили шахрая, який здав у ломбард військове майно на 78 тис. грн.

Нагадаємо, військова прокуратура має намір провести велику експертизу в рамках розслідування провадження з відчуження і продажу за заниженими цінами військового майна України з 1991 року і до початку проведення АТО на сході країни в 2014 році.