На Харківщині депутат від ПР, розряджаючи мисливську рушницю, застрелив людину

Акценти
6 Листопада 2012, 09:04

Трагедія сталася в суботу у лісі біля села Чистоводівка.

Як пише видання, загиблий – Дмитро Гулевський, який працював юристом, а в товаристві мисливців був близько восьми років.

Депутат від Партії Регіонів Ізюмської міськради, 54-річний Валерій Гелла, розряджаючи рушницю, раптово вистрелив.

«Полювання тільки почалася, і, мабуть, хлопці вирішили змінити місце. Тому Гелла поспішав до машини і на ходу розряджав рушницю. До нещастя, дуло було спрямоване якраз в ту сторону, звідки біг Гулевський. Але Валерій Петрович не міг цього бачити», – розповів заступник голови облорганізації Українського товариства мисливців і рибалок Анатолій Зарецький.

Як розповіли в облУВС, трагедія сталася через порушення техніки безпеки, але мисливці наполягають на тому, що це був нещасний випадок.

«І Дмитра Гулевського, і Валерія Геллу я знав особисто. Це професійні мисливці, ніколи не були помічені на незаконних стрільбах, а вже тим більше за п'янкою. Валерія Петровича в нашому колективі дуже поважають, він один з найдосвідченіших – присвятив полюванню більше 20 років», – запевняє голова Ізюмської райорганізації Українського товариства мисливців і рибалок Анатолій Довгополов.

За даними правоохоронців, Валерій Гелла перебуває в ізолятор тимчасового тримання, однак в оточенні мисливця запевняють, що після огляду місця події міліція його відпустила. Вчора справу про смертельне полювання передали в прокуратуру, але там її поки не коментують.

90