На Харківщині арештували двох міліціонерів за підозрою у хабарництві

21 Березня 2012, 11:47

У березні до прокуратури надійшла заява громадянки про вимагання хабара групою працівників лінійного відділу на станції Основа УМВС України на Південній залізниці у сумі $ 2 тис. за непорушення кримінальної справи стосовно її сина за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів, йдеться в повідомленні прес-служби. 

За результатами перевірки встановлено, що працівники міліції за попередньою змовою з двома цивільними особами, одержали частину хабара у сумі 9 тис. грн. за непритягнення сина заявниці до кримінальної відповідальності.

За вказаним фактом слідчим відділом прокуратури області стосовно працівників міліції  та двох цивільних осіб порушено кримінальні справи. Двох міліціонерів заарештовано. Досудове слідство здійснює слідчий відділ прокуратури області.

Нагадаємо, 6 грудня 2011 року було затримано 5 працівників патрульної служби та оперативний черговий одного з райвідділів м. Харкова, які зловживаючи службовими повноваженнями вимагали від мешканця іншого регіону незаконну грошову винагороду в сумі 30 тис. грн. за непритягнення його сина до кримінальної відповідальності за злочин, пов’язаний з незаконним обігом наркотичних засобів.