На керівника Transparency International-Україна склали адмінпротокол за акцію на Банковій

24 Липня 2013, 17:24

24 липня, під Адміністрацією президента відбулася мирна театралізована акція "Пробий стіну бюрократії", яку провела Transparency International Україна разом з Антикорупційною радою України. Метою акції було "наочно показати всі кола бюрократії, що змушені проходити громадські активісти при донесенні власних пропозицій чиновникам".

Після завершення акції представник державної виконавчої служби Печерського району повідомив, що проводити акцію громадські активісти не мали права, адже в Україні діє рішення суду про заборону до кінця року проводити мирні зібрання на вул. Банкова та Лютеранська.

Правоохоронні органи склали на виконавчого директора Transparency International Україна Олексія Хмару, як організатора мирної акції, адміністративний протокол.

"Навіть не прикро, а смішно, що органи влади інформували про заборону проведення акції постфактум. Невже вони злякались телекамер? Ми, Transparency International Україна, хотіли привернути увагу Адміністрації президента до недієздатної державної антикорупційної політики, а фактично показали недолугість правоохоронної системи. Якщо це і є ціна донесення правди про справжній стан справ у державі, то організація готова цю ціну заплатити", – зауважив Хмара.

Читайте також: Влада арештовує та штрафує учасників протестів за злісне порушення її спокою